Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ontkiemde tarwebloem heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 39 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort ontkiemde tarwebloem boven gemiddeld op glycemische index.
ontkiemde tarwebloem is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 340 kcal |
| Koolhydraten | 70g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 1.75g |
| Onoplosbaar | 5.25g |
| Eiwit | 13g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 2.1g |
| Natrium | 2mg |
ontkiemde tarwebloem heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 39 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
ontkiemde tarwebloem heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
ontkiemde tarwebloem heeft een glycemische last van 39 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →