Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Ongezoete amandelmelk-eiwit-koffieshake heeft een glycemische index van 10, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere beverages scoort Ongezoete amandelmelk-eiwit-koffieshake tot de laagste op glycemische index.
Ongezoete amandelmelk-eiwit-koffieshake is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 35 kcal |
| Koolhydraten | 1.5g |
| Suikers (totaal) | 0.3g |
| Natuurlijk | 0.3g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.5g |
| Oplosbaar | 0.2g |
| Onoplosbaar | 0.4g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 1.2g |
| Verzadigd | 0.3g |
| Onverzadigd | 0.8g |
| Natrium | 60mg |
Ongezoete amandelmelk-eiwit-koffieshake heeft een glycemische index van 10, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Ongezoete amandelmelk-eiwit-koffieshake heeft een lage glycemische index (10), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Ongezoete amandelmelk-eiwit-koffieshake heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →