Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Noten-zaden granola met inuline heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere nuts scoort Noten-zaden granola met inuline tot de laagste op glycemische index.
Noten-zaden granola met inuline is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 480 kcal |
| Koolhydraten | 28g |
| Suikers (totaal) | 5g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 14g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 13g |
| Vet | 34g |
| Verzadigd | 4g |
| Onverzadigd | 28g |
| Natrium | 30mg |
Noten-zaden granola met inuline heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Noten-zaden granola met inuline heeft een lage glycemische index (25), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Noten-zaden granola met inuline heeft een glycemische last van 7 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →