Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Noedels heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Noedels boven gemiddeld op glycemische index.
Noedels is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 138 kcal |
| Koolhydraten | 25g |
| Suikers (totaal) | 0.6g |
| Natuurlijk | 0.6g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 1.2g |
| Oplosbaar | 0.4g |
| Onoplosbaar | 0.8g |
| Eiwit | 4.5g |
| Vet | 2.1g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 1.7g |
| Natrium | 5mg |
Noedels heeft een glycemische index van 55, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Noedels heeft een matige glycemische index (55). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Noedels heeft een glycemische last van 14 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →