Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Belgische wafel heeft een glycemische index van 76, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 27 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Belgische wafel tot de hoogste op glycemische index.
Belgische wafel kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 290 kcal |
| Koolhydraten | 36g |
| Suikers (totaal) | 10g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 8g |
| Vezels | 1.2g |
| Oplosbaar | 0.4g |
| Onoplosbaar | 0.8g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 13g |
| Verzadigd | 6g |
| Onverzadigd | 5g |
| Natrium | 430mg |
Belgische wafel heeft een glycemische index van 76, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 27 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Belgische wafel heeft een hoge glycemische index (76). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Belgische wafel heeft een glycemische last van 27 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →