Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Belgische chocolade heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 22 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Belgische chocolade tot de laagste op glycemische index.
Belgische chocolade is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 540 kcal |
| Koolhydraten | 55g |
| Suikers (totaal) | 48g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 45g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 2.1g |
| Onoplosbaar | 4.9g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 35g |
| Verzadigd | 21g |
| Onverzadigd | 12g |
| Natrium | 30mg |
Belgische chocolade heeft een glycemische index van 40, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 22 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Belgische chocolade heeft een lage glycemische index (40), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Belgische chocolade heeft een glycemische last van 22 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →