Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bap-broodje heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 38 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Bap-broodje tot de hoogste op glycemische index.
Bap-broodje kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 270 kcal |
| Koolhydraten | 50g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 2g |
| Vezels | 2.5g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 8g |
| Vet | 3g |
| Verzadigd | 0.6g |
| Onverzadigd | 2.4g |
| Natrium | 450mg |
Bap-broodje heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 38 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bap-broodje heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Bap-broodje heeft een glycemische last van 38 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →