Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Baranki heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 50 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Baranki tot de hoogste op glycemische index.
Baranki kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 72g |
| Suikers (totaal) | 8g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 6g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 9g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.5g |
| Onverzadigd | 2g |
| Natrium | 400mg |
Baranki heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 50 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Baranki heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Baranki heeft een glycemische last van 50 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →