Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
bananenpuree heeft een glycemische index van 52, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort bananenpuree tot de laagste op glycemische index.
bananenpuree is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 89 kcal |
| Koolhydraten | 22.8g |
| Suikers (totaal) | 12.2g |
| Natuurlijk | 12.2g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.6g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 1.1g |
| Vet | 0.3g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.1g |
| Natrium | 1mg |
bananenpuree heeft een glycemische index van 52, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
bananenpuree heeft een lage glycemische index (52), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
bananenpuree heeft een glycemische last van 12 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →