Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
XX øl har et glykemisk indeks på 100, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 4 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre beverages rangerer XX øl blant de høyeste i glykemisk indeks.
XX øl kan forårsake raske blodsukkertopper og bør konsumeres i små porsjoner.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 43 kcal |
| Karbohydrater | 3.6g |
| Sukker (totalt) | 0.2g |
| Naturlig | 0.2g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0.4g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 4mg |
XX øl har et glykemisk indeks på 100, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 4 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
XX øl har et høyt glykemisk indeks (100). Folk med insulinresistens bør begrense inntaket.
XX øl har en glykemisk belastning på 4 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →