Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Weetabix kjeks har et glykemisk indeks på 62, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 43 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Weetabix kjeks over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Weetabix kjeks er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 362 kcal |
| Karbohydrater | 69g |
| Sukker (totalt) | 4.4g |
| Naturlig | 4.4g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 10g |
| Løselig | 3g |
| Uløselig | 7g |
| Protein | 12g |
| Fett | 2g |
| Mettet | 0.4g |
| Umettet | 1.6g |
| Natrium | 0.28mg |
Weetabix kjeks har et glykemisk indeks på 62, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 43 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Weetabix kjeks har et moderat glykemisk indeks (62). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Weetabix kjeks har en glykemisk belastning på 43 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →