Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vegetabilske fettstoffer (vegetabilske oljer) har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Vegetabilske fettstoffer (vegetabilske oljer) blant de laveste i glykemisk indeks.
Vegetabilske fettstoffer (vegetabilske oljer) er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 900 kcal |
| Karbohydrater | 0g |
| Sukker (totalt) | 0g |
| Naturlig | 0.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 100g |
| Mettet | 15g |
| Umettet | 85g |
| Natrium | 0mg |
Vegetabilske fettstoffer (vegetabilske oljer) har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Vegetabilske fettstoffer (vegetabilske oljer) har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Vegetabilske fettstoffer (vegetabilske oljer) har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →