Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vegetabilsk glyserin har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 35 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Vegetabilsk glyserin blant de laveste i glykemisk indeks.
Vegetabilsk glyserin er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 400 kcal |
| Karbohydrater | 100g |
| Sukker (totalt) | 100g |
| Naturlig | 0.0g |
| Tilsatt | 100g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 0mg |
Vegetabilsk glyserin har et glykemisk indeks på 35, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 35 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Vegetabilsk glyserin har et lavt glykemisk indeks (35), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Vegetabilsk glyserin har en glykemisk belastning på 35 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →