Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vegansk rull med sopp og paprika har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 14 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Vegansk rull med sopp og paprika over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Vegansk rull med sopp og paprika er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 180 kcal |
| Karbohydrater | 25g |
| Sukker (totalt) | 3g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 1g |
| Fiber | 3g |
| Løselig | 0.9g |
| Uløselig | 2.1g |
| Protein | 4g |
| Fett | 6g |
| Mettet | 1.2g |
| Umettet | 4.8g |
| Natrium | 350mg |
Vegansk rull med sopp og paprika har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 14 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Vegansk rull med sopp og paprika har et moderat glykemisk indeks (55). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Vegansk rull med sopp og paprika har en glykemisk belastning på 14 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →