Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vegetarpizzastykke har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 18 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Vegetarpizzastykke over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Vegetarpizzastykke er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 230 kcal |
| Karbohydrater | 30g |
| Sukker (totalt) | 4g |
| Naturlig | 2.5g |
| Tilsatt | 1.5g |
| Fiber | 2.5g |
| Løselig | 0.8g |
| Uløselig | 1.8g |
| Protein | 9g |
| Fett | 8g |
| Mettet | 3.5g |
| Umettet | 3.5g |
| Natrium | 550mg |
Vegetarpizzastykke har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 18 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Vegetarpizzastykke har et moderat glykemisk indeks (60). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Vegetarpizzastykke har en glykemisk belastning på 18 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →