Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tex-Mex-kokt kyllingbryst har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre meat rangerer Tex-Mex-kokt kyllingbryst blant de laveste i glykemisk indeks.
Tex-Mex-kokt kyllingbryst er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 140 kcal |
| Karbohydrater | 2g |
| Sukker (totalt) | 1g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 0.5g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 25g |
| Fett | 3.5g |
| Mettet | 1g |
| Umettet | 2.5g |
| Natrium | 600mg |
Tex-Mex-kokt kyllingbryst har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Tex-Mex-kokt kyllingbryst har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tex-Mex-kokt kyllingbryst har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →