Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørket løk urteblanding har et glykemisk indeks på 10, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Tørket løk urteblanding blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørket løk urteblanding er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 220 kcal |
| Karbohydrater | 40g |
| Sukker (totalt) | 8g |
| Naturlig | 8.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 30g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 8g |
| Fett | 2g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 1.7g |
| Natrium | 40mg |
Tørket løk urteblanding har et glykemisk indeks på 10, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Tørket løk urteblanding har et lavt glykemisk indeks (10), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørket løk urteblanding har en glykemisk belastning på 2 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →