Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sjokoladekjeks har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 44 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sjokoladekjeks over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sjokoladekjeks er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 480 kcal |
| Karbohydrater | 68g |
| Sukker (totalt) | 36g |
| Naturlig | 4.0g |
| Tilsatt | 32g |
| Fiber | 2g |
| Løselig | 0.6g |
| Uløselig | 1.4g |
| Protein | 5g |
| Fett | 22g |
| Mettet | 12g |
| Umettet | 8g |
| Natrium | 350mg |
Sjokoladekjeks har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 44 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sjokoladekjeks har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sjokoladekjeks har en glykemisk belastning på 44 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →