Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sesam-chili crunch har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre nuts rangerer Sesam-chili crunch blant de laveste i glykemisk indeks.
Sesam-chili crunch er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 620 kcal |
| Karbohydrater | 16g |
| Sukker (totalt) | 2g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 8g |
| Løselig | 2.4g |
| Uløselig | 5.6g |
| Protein | 17g |
| Fett | 55g |
| Mettet | 8g |
| Umettet | 45g |
| Natrium | 120mg |
Sesam-chili crunch har et glykemisk indeks på 0, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 0 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sesam-chili crunch har et lavt glykemisk indeks (0), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Sesam-chili crunch har en glykemisk belastning på 0 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →