Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Ferdigpakket granola har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 37 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Ferdigpakket granola over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Ferdigpakket granola er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 420 kcal |
| Karbohydrater | 62g |
| Sukker (totalt) | 18g |
| Naturlig | 4.0g |
| Tilsatt | 14g |
| Fiber | 6g |
| Løselig | 1.8g |
| Uløselig | 4.2g |
| Protein | 9g |
| Fett | 15g |
| Mettet | 2.5g |
| Umettet | 12.5g |
| Natrium | 120mg |
Ferdigpakket granola har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 37 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Ferdigpakket granola har et moderat glykemisk indeks (60). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Ferdigpakket granola har en glykemisk belastning på 37 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →