Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Eple-ingefæraroma har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 28 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Eple-ingefæraroma blant de høyeste i glykemisk indeks.
Eple-ingefæraroma kan forårsake raske blodsukkertopper og bør konsumeres i små porsjoner.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 200 kcal |
| Karbohydrater | 40g |
| Sukker (totalt) | 40g |
| Naturlig | 0.0g |
| Tilsatt | 40g |
| Fiber | 0g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 0g |
| Fett | 0g |
| Mettet | 0g |
| Umettet | 0g |
| Natrium | 10mg |
Eple-ingefæraroma har et glykemisk indeks på 70, klassifisert som høyt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 28 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Eple-ingefæraroma har et høyt glykemisk indeks (70). Folk med insulinresistens bør begrense inntaket.
Eple-ingefæraroma har en glykemisk belastning på 28 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →