Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Asiatisk salatblanding har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Asiatisk salatblanding blant de laveste i glykemisk indeks.
Asiatisk salatblanding er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 28 kcal |
| Karbohydrater | 5.5g |
| Sukker (totalt) | 3.2g |
| Naturlig | 3.2g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 2.2g |
| Løselig | 0.7g |
| Uløselig | 1.5g |
| Protein | 1.3g |
| Fett | 0.2g |
| Mettet | 0.03g |
| Umettet | 0.1g |
| Natrium | 30mg |
Asiatisk salatblanding har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Asiatisk salatblanding har et lavt glykemisk indeks (15), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Asiatisk salatblanding har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →