Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Asiatisk grønnsaksblanding har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Asiatisk grønnsaksblanding blant de laveste i glykemisk indeks.
Asiatisk grønnsaksblanding er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 35 kcal |
| Karbohydrater | 6.5g |
| Sukker (totalt) | 3.5g |
| Naturlig | 3.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 2.5g |
| Løselig | 0.8g |
| Uløselig | 1.8g |
| Protein | 2g |
| Fett | 0.3g |
| Mettet | 0.05g |
| Umettet | 0.15g |
| Natrium | 30mg |
Asiatisk grønnsaksblanding har et glykemisk indeks på 30, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Asiatisk grønnsaksblanding har et lavt glykemisk indeks (30), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Asiatisk grønnsaksblanding har en glykemisk belastning på 2 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →