Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Amerikansk pawpaw har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 12 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre fruits rangerer Amerikansk pawpaw over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Amerikansk pawpaw er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 80 kcal |
| Karbohydrater | 20g |
| Sukker (totalt) | 13g |
| Naturlig | 13.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 2.6g |
| Løselig | 0.8g |
| Uløselig | 1.8g |
| Protein | 1g |
| Fett | 1g |
| Mettet | 0.2g |
| Umettet | 0.8g |
| Natrium | 3mg |
Amerikansk pawpaw har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 12 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Amerikansk pawpaw har et moderat glykemisk indeks (60). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Amerikansk pawpaw har en glykemisk belastning på 12 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →