Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Airfryer-stekte tempeh-terninger har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre legumes rangerer Airfryer-stekte tempeh-terninger blant de laveste i glykemisk indeks.
Airfryer-stekte tempeh-terninger er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 192 kcal |
| Karbohydrater | 9.4g |
| Sukker (totalt) | 0.5g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 5.4g |
| Løselig | 1.6g |
| Uløselig | 3.8g |
| Protein | 18.5g |
| Fett | 10.8g |
| Mettet | 2.2g |
| Umettet | 8.6g |
| Natrium | 9mg |
Airfryer-stekte tempeh-terninger har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 1 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Airfryer-stekte tempeh-terninger har et lavt glykemisk indeks (15), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Airfryer-stekte tempeh-terninger har en glykemisk belastning på 1 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →