Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
tepung oat roux mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 14 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, tepung oat roux berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
tepung oat roux adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 410 kcal |
| Karbohidrat | 32g |
| Gula (jumlah) | 1g |
| Semula jadi | 1.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 4g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 6g |
| Lemak | 30g |
| Tepu | 2.5g |
| Tidak tepu | 27g |
| Natrium | 5mg |
tepung oat roux mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 14 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
tepung oat roux mempunyai indeks glisemik rendah (45), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
tepung oat roux mempunyai beban glisemik 14 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →