Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Pai bakar dengan kerak bijirin penuh dan sayur campur mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Berbanding grains lain, Pai bakar dengan kerak bijirin penuh dan sayur campur berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
Pai bakar dengan kerak bijirin penuh dan sayur campur adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 170 kcal |
| Karbohidrat | 27g |
| Gula (jumlah) | 3g |
| Semula jadi | 3.0g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 4g |
| Larut | 0g |
| Tidak larut | 0g |
| Protein | 4g |
| Lemak | 5g |
| Tepu | 1g |
| Tidak tepu | 3g |
| Natrium | 320mg |
Pai bakar dengan kerak bijirin penuh dan sayur campur mempunyai indeks glisemik 45, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 12 per 100g, ia memberi kesan sederhana pada gula darah.
Pai bakar dengan kerak bijirin penuh dan sayur campur mempunyai indeks glisemik rendah (45), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
Pai bakar dengan kerak bijirin penuh dan sayur campur mempunyai beban glisemik 12 per 100g, menunjukkan kesan sederhana pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →