Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
Oat bebas gluten mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 36 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Berbanding grains lain, Oat bebas gluten berada pada kedudukan di atas purata dalam indeks glisemik.
Oat bebas gluten sesuai dalam kuantiti sederhana untuk mereka yang memantau paras gula.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 389 kcal |
| Karbohidrat | 66g |
| Gula (jumlah) | 0.9g |
| Semula jadi | 0.9g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 10.6g |
| Larut | 3.2g |
| Tidak larut | 7.4g |
| Protein | 16.9g |
| Lemak | 6.9g |
| Tepu | 1.2g |
| Tidak tepu | 5.7g |
| Natrium | 2mg |
Oat bebas gluten mempunyai indeks glisemik 55, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI sederhana. Dengan beban glisemik 36 per 100g, ia memberi kesan ketara pada gula darah.
Oat bebas gluten mempunyai indeks glisemik sederhana (55). Penghidap rintangan insulin boleh mengambilnya dengan sederhana.
Oat bebas gluten mempunyai beban glisemik 36 per 100g, menunjukkan kesan ketara pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →