Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 14 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 180 kcal |
| Szénhidrátok | 25g |
| Cukrok (összesen) | 1.5g |
| Természetes | 1.5g |
| Hozzáadott | 0g |
| Rost | 4.5g |
| Vízoldható | 0g |
| Vízoldhatatlan | 0g |
| Fehérje | 13g |
| Zsír | 3.5g |
| Telített | 0.7g |
| Telítetlen | 2.8g |
| Nátrium | 320mg |
Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 14 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) glikémiás terhelése 100g-onként 14, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →