Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül)

Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül)

GI 55 · Közepes GL 14 · Közepes Score 7/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 14 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.

Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.

Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.

Glikémiás Index 55
Közepes GI
Mérsékelt hatás a vércukorra
Glikémiás Terhelés 14
Közepes GL
Mérsékelt hatás a vércukorra
180
Kalória
25g
Szénhidrátok
13g
Fehérje
3.5g
Zsír

Logi Pontszám: 7/10

Miért ez a pontszám?

  • Magas fehérjetartalom
  • Jó rostforrás
  • Nincs hozzáadott cukor
  • Mérsékelt nátriumtartalom
  • Feldolgozott gabonatermék
  • Mérsékelt glikémiás terhelés

Feldolgozottság szintje

60%
Mérsékelt

Tápértékek (100g-onként)

Kalória180 kcal
Szénhidrátok25g
Cukrok (összesen)1.5g
Természetes1.5g
Hozzáadott0g
Rost4.5g
Vízoldható0g
Vízoldhatatlan0g
Fehérje13g
Zsír3.5g
Telített0.7g
Telítetlen2.8g
Nátrium320mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) glikémiás indexe?

Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 14 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.

Hogyan hat a Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) a vércukorra?

Teljes kiőrlésű fehérjés palacsinta (hozzáadott cukor nélkül) glikémiás terhelése 100g-onként 14, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Teljes kiőrlésű liszttel és csökkentett nátriumtartalmú sajttal töltött ravioli Teljes kiőrlésű roti Teljes kiőrlésű búza soba tészta Teljes kiőrlésű spagetti Sült teljes kiőrlésű zöldséges tavaszi tekercs Teljes kiőrlésű pirítós Teljes kiőrlésű tortilla Teljes kiőrlésű búzalisztes wonton tészta
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.