Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Teljes kiőrlésű croissant glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 23 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Teljes kiőrlésű croissant glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Teljes kiőrlésű croissant mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 370 kcal |
| Szénhidrátok | 41g |
| Cukrok (összesen) | 6g |
| Természetes | 4.0g |
| Hozzáadott | 2g |
| Rost | 5g |
| Vízoldható | 1.5g |
| Vízoldhatatlan | 3.5g |
| Fehérje | 8g |
| Zsír | 20g |
| Telített | 12g |
| Telítetlen | 7g |
| Nátrium | 420mg |
Teljes kiőrlésű croissant glikémiás indexe 55, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 23 glikémiás terheléssel jelentős hatást fejt ki a vércukorra.
Teljes kiőrlésű croissant közepes glikémiás indexű (55). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Teljes kiőrlésű croissant glikémiás terhelése 100g-onként 23, ami jelentős hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →