Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →
Rántott szamosza glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 19 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Más grains összehasonlítva Rántott szamosza glikémiás indexe az átlag fölé tartozik.
Rántott szamosza mérsékelt mennyiségben megfelelő a vércukrot figyelők számára.
Miért ez a pontszám?
| Kalória | 260 kcal |
| Szénhidrátok | 32g |
| Cukrok (összesen) | 2g |
| Természetes | 1.5g |
| Hozzáadott | 0.5g |
| Rost | 3g |
| Vízoldható | 0.9g |
| Vízoldhatatlan | 2.1g |
| Fehérje | 5g |
| Zsír | 12g |
| Telített | 3g |
| Telítetlen | 7g |
| Nátrium | 400mg |
Rántott szamosza glikémiás indexe 60, ami közepes GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 19 glikémiás terheléssel mérsékelt hatást fejt ki a vércukorra.
Rántott szamosza közepes glikémiás indexű (60). Inzulinrezisztencia esetén mérsékelt mennyiségben fogyasztható.
Rántott szamosza glikémiás terhelése 100g-onként 19, ami mérsékelt hatást jelent a vércukorra.
Logi · Inzulinrezisztencia kezelése
Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.
Ingyenes kezdés →