Chia mag zselé friss körtével

Chia mag zselé friss körtével

GI 35 · Alacsony GL 5 · Alacsony Score 8/10

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen

Chia mag zselé friss körtével glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Más sweets összehasonlítva Chia mag zselé friss körtével glikémiás indexe a legalacsonyabbak közé tartozik.

Chia mag zselé friss körtével jó választás vércukor-szabályozáshoz, inzulinrezisztenciához vagy alacsony GI-ű diétához.

Glikémiás Index 35
Alacsony GI
Legjobb vércukorkontrollhoz
Glikémiás Terhelés 5
Alacsony GL
Minimális hatás a vércukorra
80
Kalória
13g
Szénhidrátok
2.5g
Fehérje
2.5g
Zsír

Logi Pontszám: 8/10

Miért ez a pontszám?

Feldolgozottság szintje

25%
Minimális

Tápértékek (100g-onként)

Kalória80 kcal
Szénhidrátok13g
Cukrok (összesen)7g
Természetes7.0g
Hozzáadott0g
Rost5g
Vízoldható0g
Vízoldhatatlan0g
Fehérje2.5g
Zsír2.5g
Telített0.3g
Telítetlen2.2g
Nátrium2mg

Gyakran ismételt kérdések

Mi a Chia mag zselé friss körtével glikémiás indexe?

Chia mag zselé friss körtével glikémiás indexe 35, ami alacsony GI-ű élelmiszerré teszi. 100g-onkénti 5 glikémiás terheléssel minimális hatást fejt ki a vércukorra.

Megfelelő-e a Chia mag zselé friss körtével inzulinrezisztenciában szenvedők számára?

Chia mag zselé friss körtével alacsony glikémiás indexű (35), jó lehetőség inzulinrezisztencia esetén.

Hogyan hat a Chia mag zselé friss körtével a vércukorra?

Chia mag zselé friss körtével glikémiás terhelése 100g-onként 5, ami minimális hatást jelent a vércukorra.

Logi · Inzulinrezisztencia kezelése

Csökkentse vércukrát okosabb ételválasztással

Logi beszkenneli étkezéseit, valós időben kiszámítja a glikémiás terhelést, és pontosan megmutatja, hogyan hat minden összetevő a vércukrára.

Folytatás a weben →
Logi app — nutrition label screen Logi app — food index screen Logi app — ingredients screen
← Vissza a főoldalra

Kapcsolódó élelmiszerek

Chia puding Chia-mandula tejsavó puding Chia-puding növényi tejjel, kávéval és kakaóval Snack golyók (chia, zab, mogyoróvaj, aszalt gyümölcs) Házi készítésű bogyós chia lekvár Chia mag lekvár Chiapuding cukrozatlan mandulatejjel és pirított mogyoróval Chick-fil-a szósz
Food diary cheat sheet

Ingyenes PDF — 3 oldal

Heti étkezési naplód

Kövesd az étkezéseket, a glikémiás terhelést és a hangulatot. 3 hét alatt felismered a mintákat.

Nincs spam. Bármikor leiratkozhatsz.