Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
vanilin keksi ima glikemijski indeks 77, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 58 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim sweets, vanilin keksi rangira se među najvišima po glikemijskom indeksu.
vanilin keksi može uzrokovati brze skokove šećera u krvi i treba ga konzumirati u malim porcijama.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 460 kcal |
| Ugljikohidrati | 75g |
| Šećeri (ukupno) | 32g |
| Prirodni | 4.0g |
| Dodani | 28g |
| Vlakna | 1g |
| Topiva | 0.3g |
| Netopiva | 0.7g |
| Proteini | 5g |
| Masti | 15g |
| Zasićene | 7g |
| Nezasićene | 7g |
| Natrij | 300mg |
vanilin keksi ima glikemijski indeks 77, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 58 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
vanilin keksi ima visok glikemijski indeks (77). Osobe s inzulinskom rezistencijom trebaju ograničiti unos.
vanilin keksi ima glikemijsko opterećenje 58 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →