Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →
Schär P'tit Matin keksi ima glikemijski indeks 75, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 54 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
U usporedbi s ostalim sweets, Schär P'tit Matin keksi rangira se među najvišima po glikemijskom indeksu.
Schär P'tit Matin keksi može uzrokovati brze skokove šećera u krvi i treba ga konzumirati u malim porcijama.
Zašto ova ocjena?
| Kalorije | 470 kcal |
| Ugljikohidrati | 72g |
| Šećeri (ukupno) | 22g |
| Prirodni | 4.0g |
| Dodani | 18g |
| Vlakna | 2g |
| Topiva | 0.6g |
| Netopiva | 1.4g |
| Proteini | 4g |
| Masti | 18g |
| Zasićene | 6g |
| Nezasićene | 12g |
| Natrij | 350mg |
Schär P'tit Matin keksi ima glikemijski indeks 75, što ga svrstava u hranu s visokim GI. S glikemijskim opterećenjem 54 na 100g, ima značajan utjecaj na šećer u krvi.
Schär P'tit Matin keksi ima visok glikemijski indeks (75). Osobe s inzulinskom rezistencijom trebaju ograničiti unos.
Schär P'tit Matin keksi ima glikemijsko opterećenje 54 na 100g, što ukazuje na značajan utjecaj na razinu šećera u krvi.
Logi · Upravljanje inzulinskom rezistencijom
Logi skenira vaše obroke, izračunava glikemijsko opterećenje u stvarnom vremenu i točno prikazuje kako svaki sastojak utječe na vaš šećer.
Počnite besplatno →