Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →
Το Ψητές λωρίδες στήθους κοτόπουλου (με βότανα, χωρίς πανάρισμα) έχει γλυκαιμικό δείκτη 0, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 0 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Σε σύγκριση με άλλα meat, το Ψητές λωρίδες στήθους κοτόπουλου (με βότανα, χωρίς πανάρισμα) κατατάσσεται μεταξύ των χαμηλότερων στον γλυκαιμικό δείκτη.
Το Ψητές λωρίδες στήθους κοτόπουλου (με βότανα, χωρίς πανάρισμα) είναι καλή επιλογή για άτομα που διαχειρίζονται το σάκχαρο, την αντίσταση στην ινσουλίνη ή ακολουθούν διατροφή χαμηλού ΓΔ.
Γιατί αυτή η βαθμολογία;
| Θερμίδες | 120 kcal |
| Υδατάνθρακες | 0g |
| Σάκχαρα (σύνολο) | 0g |
| Φυσικά | 0.0g |
| Προστιθέμενα | 0g |
| Φυτικές ίνες | 0g |
| Διαλυτές | 0g |
| Αδιάλυτες | 0g |
| Πρωτεΐνες | 26g |
| Λίπη | 1.5g |
| Κορεσμένα | 0.4g |
| Ακόρεστα | 1.1g |
| Νάτριο | 60mg |
Το Ψητές λωρίδες στήθους κοτόπουλου (με βότανα, χωρίς πανάρισμα) έχει γλυκαιμικό δείκτη 0, που το κατατάσσει ως τρόφιμο με χαμηλό ΓΔ. Με γλυκαιμικό φορτίο 0 ανά 100g, έχει ελάχιστη επίδραση στο σάκχαρο αίματος.
Το Ψητές λωρίδες στήθους κοτόπουλου (με βότανα, χωρίς πανάρισμα) έχει χαμηλό γλυκαιμικό δείκτη (0), καθιστώντας το καλή επιλογή για άτομα με αντίσταση στην ινσουλίνη.
Το Ψητές λωρίδες στήθους κοτόπουλου (με βότανα, χωρίς πανάρισμα) έχει γλυκαιμικό φορτίο 0 ανά 100g, γεγονός που υποδηλώνει ελάχιστη επίδραση στα επίπεδα σακχάρου αίματος.
Logi · Διαχείριση αντίστασης στην ινσουλίνη
Το Logi σαρώνει τα γεύματά σας, υπολογίζει το γλυκαιμικό φορτίο σε πραγματικό χρόνο και σας δείχνει ακριβώς πώς κάθε συστατικό επηρεάζει το σάκχαρό σας.
Ξεκινήστε δωρεάν →