Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Těstoviny z obohacené mouky má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 37 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Těstoviny z obohacené mouky řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Těstoviny z obohacené mouky je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 371 kcal |
| Sacharidy | 74.7g |
| Cukry (celkem) | 2.7g |
| Přirozené | 2.7g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 3.2g |
| Rozpustná | 1g |
| Nerozpustná | 2.2g |
| Bílkoviny | 13g |
| Tuky | 1.5g |
| Nasycené | 0.3g |
| Nenasycené | 1.2g |
| Sodík | 6mg |
Těstoviny z obohacené mouky má glykemický index 50, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 37 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Těstoviny z obohacené mouky má nízký glykemický index (50), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Těstoviny z obohacené mouky má glykemickou zátěž 37 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →