Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Temaki ruční rolka s pravým krabem, avokádem a řeckým jogurtem má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 10 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními seafood se Temaki ruční rolka s pravým krabem, avokádem a řeckým jogurtem řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Temaki ruční rolka s pravým krabem, avokádem a řeckým jogurtem je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 160 kcal |
| Sacharidy | 18g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 2.5g |
| Rozpustná | 0g |
| Nerozpustná | 0g |
| Bílkoviny | 9g |
| Tuky | 6g |
| Nasycené | 1.5g |
| Nenasycené | 4g |
| Sodík | 320mg |
Temaki ruční rolka s pravým krabem, avokádem a řeckým jogurtem má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 10 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Temaki ruční rolka s pravým krabem, avokádem a řeckým jogurtem má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Temaki ruční rolka s pravým krabem, avokádem a řeckým jogurtem má glykemickou zátěž 10 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →