Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Sýrový a cibulový koláč má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 14 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Sýrový a cibulový koláč řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Sýrový a cibulový koláč je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 290 kcal |
| Sacharidy | 25g |
| Cukry (celkem) | 2.5g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 0.5g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bílkoviny | 8g |
| Tuky | 17g |
| Nasycené | 8g |
| Nenasycené | 7g |
| Sodík | 480mg |
Sýrový a cibulový koláč má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 14 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Sýrový a cibulový koláč má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Sýrový a cibulový koláč má glykemickou zátěž 14 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →