Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Syrové vlašské ořechové máslo má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními nuts se Syrové vlašské ořechové máslo řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Syrové vlašské ořechové máslo je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 654 kcal |
| Sacharidy | 13.7g |
| Cukry (celkem) | 2.6g |
| Přirozené | 2.6g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 6.7g |
| Rozpustná | 1.7g |
| Nerozpustná | 5g |
| Bílkoviny | 15.2g |
| Tuky | 65.2g |
| Nasycené | 6.1g |
| Nenasycené | 59.1g |
| Sodík | 2mg |
Syrové vlašské ořechové máslo má glykemický index 0, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 0 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Syrové vlašské ořechové máslo má nízký glykemický index (0), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Syrové vlašské ořechové máslo má glykemickou zátěž 0 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →