Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Syrová jádra arašídů má glykemický index 14, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními nuts se Syrová jádra arašídů řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Syrová jádra arašídů je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 567 kcal |
| Sacharidy | 16.1g |
| Cukry (celkem) | 4.7g |
| Přirozené | 4.7g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 8.5g |
| Rozpustná | 2.6g |
| Nerozpustná | 5.9g |
| Bílkoviny | 25.8g |
| Tuky | 49.2g |
| Nasycené | 6.3g |
| Nenasycené | 40g |
| Sodík | 18mg |
Syrová jádra arašídů má glykemický index 14, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Syrová jádra arašídů má nízký glykemický index (14), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Syrová jádra arašídů má glykemickou zátěž 1 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →