Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Odtucněný arašídový proteinový prášek má glykemický index 20, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 2 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními nuts se Odtucněný arašídový proteinový prášek řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Odtucněný arašídový proteinový prášek je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 360 kcal |
| Sacharidy | 25g |
| Cukry (celkem) | 8g |
| Přirozené | 8.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 12g |
| Rozpustná | 3.6g |
| Nerozpustná | 8.4g |
| Bílkoviny | 50g |
| Tuky | 11g |
| Nasycené | 2g |
| Nenasycené | 9g |
| Sodík | 430mg |
Odtucněný arašídový proteinový prášek má glykemický index 20, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 2 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Odtucněný arašídový proteinový prášek má nízký glykemický index (20), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Odtucněný arašídový proteinový prášek má glykemickou zátěž 2 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →