Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Pad thai má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 22 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Pad thai řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Pad thai může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 180 kcal |
| Sacharidy | 32g |
| Cukry (celkem) | 4g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 2g |
| Vláknina | 1.5g |
| Rozpustná | 0.5g |
| Nerozpustná | 1g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 4.5g |
| Nasycené | 0.8g |
| Nenasycené | 3.2g |
| Sodík | 420mg |
Pad thai má glykemický index 70, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 22 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Pad thai má vysoký glykemický index (70). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Pad thai má glykemickou zátěž 22 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →