Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovocné cereálie má glykemický index 40, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 12 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovocné cereálie řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ovocné cereálie je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 360 kcal |
| Sacharidy | 30g |
| Cukry (celkem) | 3g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 2g |
| Vláknina | 7g |
| Rozpustná | 2.1g |
| Nerozpustná | 4.9g |
| Bílkoviny | 30g |
| Tuky | 12g |
| Nasycené | 6g |
| Nenasycené | 6g |
| Sodík | 400mg |
Ovocné cereálie má glykemický index 40, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 12 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovocné cereálie má nízký glykemický index (40), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ovocné cereálie má glykemickou zátěž 12 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →