Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
ovesno-kokosový nápoj má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 4 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními beverages se ovesno-kokosový nápoj řadí nad průměr v glykemickém indexu.
ovesno-kokosový nápoj je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 45 kcal |
| Sacharidy | 7.5g |
| Cukry (celkem) | 3.5g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 1.5g |
| Vláknina | 0.5g |
| Rozpustná | 0.2g |
| Nerozpustná | 0.4g |
| Bílkoviny | 0.4g |
| Tuky | 1.5g |
| Nasycené | 1.2g |
| Nenasycené | 0.3g |
| Sodík | 40mg |
ovesno-kokosový nápoj má glykemický index 60, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 4 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
ovesno-kokosový nápoj má střední glykemický index (60). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
ovesno-kokosový nápoj má glykemickou zátěž 4 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →