Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ořechy a mandle má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními nuts se Ořechy a mandle řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ořechy a mandle je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 600 kcal |
| Sacharidy | 18g |
| Cukry (celkem) | 4g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 12g |
| Rozpustná | 3.6g |
| Nerozpustná | 8.4g |
| Bílkoviny | 20g |
| Tuky | 54g |
| Nasycené | 4g |
| Nenasycené | 48g |
| Sodík | 1mg |
Ořechy a mandle má glykemický index 15, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ořechy a mandle má nízký glykemický index (15), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ořechy a mandle má glykemickou zátěž 1 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →