Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Olejnatá semena má glykemický index 10, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními nuts se Olejnatá semena řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Olejnatá semena je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 570 kcal |
| Sacharidy | 13g |
| Cukry (celkem) | 2g |
| Přirozené | 2.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 10g |
| Rozpustná | 3g |
| Nerozpustná | 7g |
| Bílkoviny | 19g |
| Tuky | 49g |
| Nasycené | 4.5g |
| Nenasycené | 42g |
| Sodík | 5mg |
Olejnatá semena má glykemický index 10, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 1 na 100g má minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Olejnatá semena má nízký glykemický index (10), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Olejnatá semena má glykemickou zátěž 1 na 100g, což znamená minimální vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →