Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ořechovo-kakaová náplň má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 30 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Ořechovo-kakaová náplň řadí nad průměr v glykemickém indexu.
Ořechovo-kakaová náplň je vhodný v přiměřeném množství pro osoby sledující hladinu cukru v krvi.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 540 kcal |
| Sacharidy | 55g |
| Cukry (celkem) | 48g |
| Přirozené | 3.0g |
| Přidané | 45g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 1.2g |
| Nerozpustná | 2.8g |
| Bílkoviny | 5g |
| Tuky | 33g |
| Nasycené | 10g |
| Nenasycené | 20g |
| Sodík | 60mg |
Ořechovo-kakaová náplň má glykemický index 55, což ho řadí mezi potraviny s středním GI. Při glykemické zátěži 30 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ořechovo-kakaová náplň má střední glykemický index (55). Osoby s inzulínovou rezistencí ho mohou konzumovat v přiměřeném množství.
Ořechovo-kakaová náplň má glykemickou zátěž 30 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →