Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Nutella má glykemický index 33, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 19 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními sweets se Nutella řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Nutella je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 539 kcal |
| Sacharidy | 57.5g |
| Cukry (celkem) | 56.3g |
| Přirozené | 1.3g |
| Přidané | 55g |
| Vláknina | 3g |
| Rozpustná | 1g |
| Nerozpustná | 2g |
| Bílkoviny | 6.3g |
| Tuky | 30.9g |
| Nasycené | 10.6g |
| Nenasycené | 20.3g |
| Sodík | 41mg |
Nutella má glykemický index 33, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 19 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Nutella má nízký glykemický index (33), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Nutella má glykemickou zátěž 19 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →