Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Opražené strouhanky má glykemický index 74, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 53 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Opražené strouhanky řadí mezi nejvyšší v glykemickém indexu.
Opražené strouhanky může způsobit rychlé skoky hladiny cukru v krvi a nejlépe se konzumuje v malých porcích.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 380 kcal |
| Sacharidy | 72g |
| Cukry (celkem) | 5g |
| Přirozené | 4.0g |
| Přidané | 1g |
| Vláknina | 4g |
| Rozpustná | 1.2g |
| Nerozpustná | 2.8g |
| Bílkoviny | 13g |
| Tuky | 5g |
| Nasycené | 1g |
| Nenasycené | 4g |
| Sodík | 600mg |
Opražené strouhanky má glykemický index 74, což ho řadí mezi potraviny s vysokým GI. Při glykemické zátěži 53 na 100g má výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Opražené strouhanky má vysoký glykemický index (74). Osoby s inzulínovou rezistencí by měly omezit jeho příjem.
Opražené strouhanky má glykemickou zátěž 53 na 100g, což znamená výrazný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →