Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →
Ovesná otrubová vrstva má glykemický index 40, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 16 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ve srovnání s ostatními grains se Ovesná otrubová vrstva řadí mezi nejnižší v glykemickém indexu.
Ovesná otrubová vrstva je dobrá volba pro osoby sledující hladinu cukru v krvi, s inzulínovou rezistencí nebo na low-GI dietě.
Proč toto skóre?
| Kalorie | 270 kcal |
| Sacharidy | 40g |
| Cukry (celkem) | 1g |
| Přirozené | 1.0g |
| Přidané | 0g |
| Vláknina | 15g |
| Rozpustná | 6g |
| Nerozpustná | 9g |
| Bílkoviny | 14g |
| Tuky | 6g |
| Nasycené | 1.1g |
| Nenasycené | 4.9g |
| Sodík | 300mg |
Ovesná otrubová vrstva má glykemický index 40, což ho řadí mezi potraviny s nízkým GI. Při glykemické zátěži 16 na 100g má mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Ovesná otrubová vrstva má nízký glykemický index (40), což z něj dělá dobrou volbu pro osoby s inzulínovou rezistencí.
Ovesná otrubová vrstva má glykemickou zátěž 16 na 100g, což znamená mírný vliv na hladinu cukru v krvi.
Logi · Správa inzulínové rezistence
Logi skenuje vaše jídla, vypočítává glykemickou zátěž v reálném čase a přesně ukazuje, jak každá ingredience ovlivňuje váš cukr v krvi.
Začít zdarma →